TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Zonguldak Kömürspor – Hekimoğlu Trabzon mücadelesi ne zaman oynanacak? Zonguldak Kömürspor – Hekimoğlu Trabzon karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Zonguldak Kömürspor – Hekimoğlu Trabzon maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Zonguldak Kömürspor – Hekimoğlu Trabzon maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Zonguldak Kömürspor – Hekimoğlu Trabzon mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Zonguldak Kömürspor – Hekimoğlu Trabzon maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Zonguldak Kömürspor

13. YÜKSEL EGEMEN YAYLI
4. MUHAMMET YEŞİL
5. NEŞET CAN BELLİKLİ
7. EMRE KARA
9. AHMET HAKAN DEMİRLİ
14. HAKAN ÇEVİK
19. İLKER CİHAN
20. AYKUT EMRE YAKUT
41. OKTAY POP
50. ENES SUBAŞI
99. TEZCAN GÖKMEN

Hekimoğlu Trabzon

81. EMRE SATILMIŞ
2. UĞUR ARSLAN KURU
8. SAMET YALÇIN
17. SERKAN ODABAŞOĞLU
21. BURHAN EŞER
23. HALİL İBRAHİM TUNA
34. ALİ AYTEMUR
44. YASİN PALAZ
55. BAHADIR EROL
88. OĞUZ KOCABAL
90. BATUHAN KARADENİZ

Zonguldak Kömürspor – Hekimoğlu Trabzon maçı ne zaman, saat kaçta?

Zonguldak Kömürspor – Hekimoğlu Trabzon mücadelesi 14 Şubat 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 13.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Zonguldak Kömürspor – Hekimoğlu Trabzon maçı hakemleri

FEVZİ ERDEM AKBAŞ(Hakem)
MURAT GÜÇLÜ(1. Yardımcı Hakem)
MÜCAHİD ADEM ÇELEBİ(2. Yardımcı Hakem)
AYTAÇ GEÇGEL(Dördüncü Hakem)

TURGAY DUMAN(Gözlemci)
BÜLENT KAR(Temsilci)
YALÇIN KAYA(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Zonguldak Kömürspor – Hekimoğlu Trabzon mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Zonguldak Kömürspor – Hekimoğlu Trabzon karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın