Zonguldak Kömürspor – Çorum FK maç öncesi notlar

452

TFF 2. Lig mücadelesinde Zonguldak Kömürspor – Çorum FK karşı karşıya gelecek. Zonguldak Kömürspor – Çorum FK canlı yayınlanacak mı? Zonguldak Kömürspor – Çorum FK maçı saat kaçta, hangi kanalda? Zonguldak Kömürspor – Çorum FK canlı izle! Zonguldak Kömürspor – Çorum FK maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Zonguldak Kömürspor – Çorum FK maçı canlı yayın olacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Zonguldak Kömürspor – Çorum FK karşılaşmasının da Misli üzerinden naklen yayınlanması bekleniyor.

Zonguldak Kömürspor – Çorum FK maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Zonguldak Kömürspor – Çorum FK maçı ne zaman, saat kaçta?

Zonguldak Kömürspor – Çorum FK karşılaşması 26 Aralık 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 13.00’da başlayacak.

Zonguldak Kömürspor – Çorum FK maçı canlı izle: Şifresiz canlı yayınlayan kanallar var mı? TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Zonguldak Kömürspor – Çorum FK mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Zonguldak Kömürspor – Çorum FK Maç Özeti

TFF 2. Lig karşılaşmasının özet ve gollerini izlemek için Misli’nin YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Yayıncı kuruluş olan MisliTV, yayınlanan karşılaşmaların maç özetlerini periyodik olarak paylaşmaktadır.

Maç Özetleri İçin: https://www.youtube.com/c/MisliTv/videos

Bir Cevap Yazın