Firma yeni nesil matbaacılık anlayışı ile el ilanı basımı, broşür, katalog, el ilanı baskısı ve el ilanı baskısı fiyatları gibi ürünlerini basımını yapıyor. Yaptıkları tüm baskı ve matbaa işlemlerinde son teknolojiye ayak uyduran makineleri ile çalışıyorlar. Ayrıca baskı ve matbaa alanında çalışacak personellerin deneyimli olmalarına özen gösteriyorlar. Müşteri memnuniyetini çalışma prensipleri olarak benimseyip müşterinin memnun olacağı işlere imza atıyorlar.

Yeni Nesil Baskı Ürünleri

Matbaacılık ve baskı firması olarak yeni nesle uygun kaliteli ürünlerin üretimini sağlıyorlar. Ürettikleri çok fazla çeşit ürün bulunuyor. Bunların her birinin müşterilerin taleplerine uygun olarak yapılmasına özen gösteriyorlar.

Firmanın yeni nesil matbaacılık anlayışı ile üretim yaptığı ürünler şunlardır;

  • El ilanı çeşitleri
  • Sticker çeşitleri
  • Dergi çeşitleri
  • Oto paspas çeşitleri
  • İnsört çeşitleri
  • Kartvizit çeşitleri
  • Torba zarf çeşitleri
  • Amerikan servis çeşitleri
  • İrsaliye çeşitleri
  • Takvim çeşitleri

Firma bu ürünlerin tasarımı ve baskısı dışında firmalar için logo tasarım hizmeti de veriyor. müşterilerin talepleri ile bu ürünlerin istenilen kadar üretimleri firmaları yansıtacak şekilde üretiliyor.

İrsaliye Çeşitleri

Firma kişilerin irsaliye ihtiyaçlarını gidermek amacıyla çalışmalar yapıyor. Firmaların ürün satış ya da alış işlemlerinde kullanabilmeleri için firmalara özel irsaliye çeşitleri hazırlıyorlar. Firma tarafından basılan irsaliyeler üzerinde firmanın amblemi ve iletişim bilgileri yer alıyor. Ancak baskı firması irsaliye basımı öncesinde hizmet için başvuran firmalardan bazı belgeleri istiyor. Bunlar içinde vergi levhası fotokopisi ve kimlik fotokopisi gibi belgeler yer alıyor. Firma bu belgeler eline ulaştırıldıktan sonra irsaliye basımını gerçekleştiriyor ve 3 iş günü içerisinde kargo yoluyla alıcıya ulaştırıyor.

Karton Çanta Çeşitleri

Firma müşterileri için karton çanta hizmeti de veriyor. Müşterilerinin taleplerine göre karton çanta çeşitlerinin üretimini yapıyor. Karton çantalara firmaların bilgileri basılarak reklam yapmalarını ve müşterilerine alışveriş için bu çantalarını vermelerini sağlıyorlar. Çantalar dayanıklı ürünler oldukları için kişiler tarafından kullanıldıkça reklamları yapılmış oluyor. Baskı firması çantalar üzerinde müşterilerinin talepleri üzerine çeşitli tasarımlarda yapıyor. Ayrıca alıcı firmaya ait bilgilerde yer aldığı için firmadan alışveriş yapmak isteyenler çantalardaki numaraları kullanarak firmalara ulaşabiliyorlar. Baskı firması karton çanta tasarım ve baskı hizmetinden yararlanmak isteyenlere ürünlerini 6 iş günü içerisinde teslim ediyor.

El İlanı Çeşitleri

Baskı firması olarak kaliteli el ilanlarının basımını gerçekleştiriyorlar. Çeşitli özelliklerde ve boyutlarda üretilen bu el ilanları firmalarının reklam yapması için en fazla kullanılan ürünler arasında bulunuyor. Bu el ilanları ne kadar çok kişiye ulaşırsa firma o kadar çok reklam yapmış oluyor ve çok sayıda alıcıya ulaşıyor. Baskı firması olarak müşterilerin yapacakları reklamlara ve verdikleri hizmeti en iyi yansıtacak olan el ilanlarının basımını yapıyorlar. El ilanlarını teslim aldıktan sonrada istedikleri yerlere dağıtabiliyorlar. Firmadan el ilanı basımı, el ilanı tasarımı, el ilanı baskısı ve el ilanı baskısı fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler firmanın iletişim numaralarına ulaşarak istedikleri bilgiyi alabiliyorlar.

Bir Cevap Yazın