Werder Bremen – B. M. Gladbach maçı şifresiz yayınlanacak! Werder Bremen – Gladbach maçı saat kaçta, hangi kanalda? Canlı izle

501

365SPOR.COM / CÜNEYT EMRE TOPAL – Almanya’da koronavirüsün ardından hayatın normale dönmesiyle birlikte başlayan Bundesliga, dünya üzerinde koronaviüsün ardından başlayan ilk lig olma özelliğini taşıyor. Liglerin başlamasının ikinci haftasında Werder Bremen ile Borussia Mönchengladbach karşılaşacak. Maç Türkiye’de şifresiz yayınlanacak.

Almanya Bundesliga’da seyircisiz oynanan karşılaşmalar, dünya üzerinde bir çok kanal tarafından yayınlanıyor. Ülkemizde de yayınlanan bu maçlar bazı kanallarda şifreli ve üyelik gerektiren, bazı kanallarda ise şifresiz olarak canlı yayınla izleyicilerle buluşturuluyor. Werder Bremen – Borussia M’gladbach maçı da şifresiz olarak yayınlanacak.

Werder Bremen – M’Gladbach maçı saat kaçta hangi kanalda?

Werder Bremen – M’Gladbach Almaya Bundesliga karşılaşması 26 Mayıs 2020 Salı günü Saat 21.30’da naklen yayınlanacak.

Werder Bremen – Gladbach maçı hangi kanalda? Şifresiz canlı izlenebiliyor mu?

Werder Bremen – Borussia M’gladbach maçı Weser Stadyumundan TRT Spor üzerinden canlı olarak şifresiz bir şekilde yayınlanacak. TRT Spor, bazı şifreli yayınlar ile verilen maçları satın alarak spor severler ile buluşturuyor.

Peki TRT Spor nereden izlenebilir?

TRT Spor, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu’nun ilk olarak TRT-3 şeklinde hizmete açtığı ve sonrasında TBMM TV ile dönüşümlü yayın yapan bir kanal olarak hizmete açılmıştı. Daha sonrası TRT-3 ve TRT Spor olarak faaliyetlerini sürdüren kanal daha sonrasında tamamen spor yayınlarına öncelik vererek TRT Spor olarak yayın hayatına devam etmektedir.

TRT, Spor alanında bir çok yenilik yaparak TRT Spor 2 kanalını da hizmete açtı. TRT Spor’un ikinci kanalı üzerinden yapılan spor yayınları büyük ilgiyle takip edilirken, sadece dutbol değil, basketbol, voleybol, yüzme ve benzeri spor müsabakalarını da canlı yayınlıyor. TRT Spor, İngiltere Premier Lig maçlarını ve Türkiye A Milli Takım maçlarını da naklen spor severleriyle buluşturuyor.

TRT Spor, Türksat üzerinden şifresiz izlenebilirken trtspor.com.tr web sitesi üzerinden de canlı olarak izlenebiliyor. Kanal ayrıca Digiturk, D-Smart, Tivibu, Turkcell TV+, Vodafone TV ve FilBox platformları üzerinden de yayınlarına devam ediyor. TRT Spor HD Digiturk 86. kanaldan, Turkcell 70. kanaldan Vodafone TV 70. kanaldan Kablo TV 97. kanaldan, Tivibu 85. kanaldan FilBox 74. kanaldan D-Smart 86. kanaldan izlenebilmektedir.

TRT Spor Frekans Bilgileri:

TRT SPOR HD
Türksat 3A Batı 42ºE / Türkiye – Avrupa 11.054 V 30000 3/4
Eutelsat 7A 7ºE – (11.637) 11.637 H 30000 5/6

TRT SPOR SD
Türksat 3A Doğu 42ºE / Türkiye – Orta Asya 11.096 H 30000 5/6
Eutelsat 7A 7ºE – (10.762) 10.762 V 30000 3/4

Bir Cevap Yazın