Vodafone ramazan kampanyası 2018 sayesinde Ramazan ayı boyunca bedava internet, bedava konuşma ve bedava sms kazanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan kampanyası 2018yılı içerisinde’de bizlerin yüzlerini güldüren haberler ile geliyor. Vodafone iftar paketi ve Vodafone sahur paketi ile bedava internet hediyeleri bizleri bekliyor.

Vodafone yapmış olduğu özel gün kampanyalarına Ramazan Ayı kampanyasını da ekledikten sonra Vodafone bedava internet paketleri her geçen gün daha bir güzel görünmeye devam ediyor.

Vodafone ramazan kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar için aşağıdaki adımları takip ederek bedava internet, bedava konuşma ve bedava sms fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Kampanyası 2018 Hediyeleri

Vodafone ramazan kampanyası 2018ile kazanacak olduğunuz bedava internet, bedava dakika ve bedava sms fırsatlarını Ramazan boyunca kullanabilirsiniz.

15 Mayıs 2018 itibari ile başlayacak olan kampanya 14 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecektir, kampanya’ya katılan kullanıcılara bilgilendirme sms gönderilecek olup mesaj sonrasında hediyeniz geçerli sayılacaktır.

1- Vodafone Ramazan Kampanyası 2018 Nasıl Yapılır?

Vodafone ramazan kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar 2018 yılı Ramazan hediyeleri için yapmaları gereken işlem telefonlarına TL yüklemesidir.

Vodafone ramazan hediyesi 2018 bu yıl hattınıza TL yükleme ile bedava internetile başlayarak bedava konuşma ve bedava sms kazanıyorsunuz.

Vodafone ramazan için bahsetmiş olduğumuz bu kampanya 11 Mayıs 2018 tarihi itibari ile geçerli olmaktadır.

Vodafone ramazan kampanyası 2018 katılım sağlamak için “Yükle Kazan” işlemini gerçekleştirmeden yani TL yüklemeden önce “RAMAZAN” yazarak bu mesajı “4455” numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone ramazan hediyesi 2018 iftar paketi ve sahur paketi dışında özel hediyelerde mevcut, mesaj gönderimi sonrasında size özel yapılan teklif sms ile sizlere bildirilecek olup gelen sms bağlamında hediye kullanımınızı da inceleyebileceksiniz.

Vodafone 2018 ramazan kampanyasıile alakalı yeni bir kampanya şu anlık gözükmüyor, ancak Vodafone çark ile alakalı bir kampanya yapılarak ramazan hediyeleri içerisine eklenebilir düşüncesindeyiz.

2- Vodafone Ramazan Kampanyası Detayları Nelerdir?

Vodafone ramazan kampanyasına katılım sağlamak için belirtilen tarihler aralığında başvuru yapmalısınız, 14 Haziran 2018 tarihi sonrasında kampanya bitecektir.

Vodafone 2018 ramazan hediyeleri kaçırmamak için hattınızı Vodafone operatörüne geçirin ve hemen TL yüklemesi gerçekleştirin, ancak yükleme yapmadan yukarıda paylaşmış olduğumu ramazan sms’ini göndermeyi unutmayın.

Vodafone ramazan paketinde kalan kullanımlarınızı görmek için “Vodafone Yanımda” uygulaması üzerinden kalan kullanımlar bölümüne göz atmanız yeterlidir. Burada gösterilen kullanımlarınız iftar paketi ve sahur paketi olarak ayrı ayrı yer alacaktır.

3- Vodafone Ramazan Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Vodafone ramazan kampanyası iptaletmek isten kullanıcılar için bilgilendirilme kodu henüz bilinmiyor, bunun için Vodafone Müşteri Hizmetlerine telefon açarak Vodafone 2018 ramazan hediyesi iptalini gerçekleştirmek istiyorum diye ileterek operatörün bu işlemi gerçekleştirmesine onay verin ve ramazan paketi iptali gerçekleşsin.

Vodafone ramazan kampanyası 2018için soru işaretlerini yine bizlere yorum göndererek söyleyebilir ve aramızda konuşarak gerekli detayları sağlayabiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz