TFF 2. Lig mücadelesinde Vanspor FK – Sivas Belediye Spor karşı karşıya gelecek. Vanspor FK – Sivas Belediye Spor canlı yayınlanacak mı? Vanspor FK – Sivas Belediye Spor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Vanspor FK – Sivas Belediye Spor canlı izle! Vanspor FK – Sivas Belediye Spor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Vanspor FK – Sivas Belediye Spor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Vanspor FK – Sivas Belediye Spor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Vanspor FK – Sivas Belediye Spor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Vanspor FK – Sivas Belediye Spor maçının hakemleri

SAİT TUZCU(Hakem)
FATİH PAZI(1. Yardımcı Hakem)
NURETTİN TAŞKESEN(2. Yardımcı Hakem)
ABDULBAKİ AYYILDIZ(Dördüncü Hakem)

M.ORHAN ANŞİN(Gözlemci)
SARPER SUR(Temsilci)

Vanspor FK – Sivas Belediye Spor maçı ne zaman, saat kaçta?

Vanspor FK – Sivas Belediye Spor karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 14.30’da oynanacak.

Vanspor FK – Sivas Belediye Spor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Vanspor FK – Sivas Belediye Spor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın