Valencia Basket – Anadolu Efes | THY Euroleague

652

THY Euroleague’de temsilcimiz Anadolu Efes, deplasmanda Valencia Basket’e konuk oluyor. Valencia Basket – Anadolu Efes maçı hangi kanalda? Valencia Basket – Anadolu Efes ne zaman, saat kaçta? Valencia Basket – Anadolu Efes canlı yayın bilgileri ve detaylar haberimizde.

Valencia Basket – Anadolu Efes ne zaman, saat kaçta?

Valencia Basket – Anadolu Efes mücadelesi 10 Aralık 2020’de saat 23.00’te oynanacak.

Valencia Basket – Anadolu Efes maçı hangi kanalda?

Valencia Basket – Anadolu Efes maçı BeIN Sports 3 kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Valencia Basket – Anadolu Efes maçı canlı izle

Valencia Basket – Anadolu Efes mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, Digiturk’ün Spor Paketine ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz Türkiye lokasyonu üzerinde mümkün değildir. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler BeIN Connect ve Digiturk Play platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında maçların canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Bir Cevap Yazın