Valencia Athletic Bilbao maçı canlı izle | İspanya La Liga canlı yayın

532

İspanya La Liga’da Valencia Athletic Bilbao karşı karşıya gelecek. Valencia Athletic Bilbao canlı yayınlanacak mı? Valencia Athletic Bilbao maçı saat kaçta, hangi kanalda? Valencia Athletic Bilbao canlı izle! Valencia Athletic Bilbao canlı skor ile ilgili detaylar haberimizde!

Valencia Athletic Bilbao maçı hangi kanalda?

İspanya La Liga’nın yayın hakları bir çok kanal ve platform tarafından satın alınmıştır. Türkiye’de bu karşılaşmayı televizyon üzerinden yayınlayan iki kanal vardır. Karşılaşma D-Smart 77. kanal (Smart Spor) ve S Sport üzerinden şifreli yayınlanacaktır. İspanya La Liga karşılaşmaları D-Smart üzerinden izlenebilmekte olup, Digiturk platformundan izlenememektedir. Smart Spor kanalı haricinde D-Smart Go üzerinden izlenebilen bu karşılaşmaya sadece abone olarak veya maç başı aboneliklerle izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Valencia Athletic Bilbao maçı ne zaman, saat kaçta?

Valencia Athletic Bilbao karşılaşması 12 Aralık 2020’de oynanacak. İspanya La Liga karşılaşması saat 16.00’da başlayacak.

Valencia Athletic Bilbao maçı canlı izle | İspanya La Liga maçı canlı yayın

Valencia Athletic Bilbao mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler için Türk kanalları üzerinden şifresiz izleme imkanı bulunmuyor. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı izleyebilirsiniz. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın