Trabzonspor haberleri arasında sürekli merak edilen konu 14. Hafta mücadelesini oynanacak olan müsabakada sakatlığı halen devam etmekte olan Sosa’nın yerine kimin forma giyeceği konusu.

Bu sezona çok iyi bir başlangıç yapan bordo mavili kulüp için her maç final havasında bulunuyor. Eski günlerine geri dönmüş gibi görünen kulübün hedefinin bu sene şampiyonluk olması her maçın önemini daha da artırıyor.

14. hafta mücadelesinde Sosa’nın forma giyemeyecek olması da bu sebeple önemli bir durum haline gelmiş durumda. Takımın nerede ise bel kemiği pozisyonunda bulunan Sosa’nın yerine kimin oynayacağı bir süredir merak konusu idi.

Kulüp içerisinden alınan bilgilere göre usta teknik adam bu konuda kararını vermiş gibi görünüyor. Hafta içerisinde birçok alternatif düşünen teknik adam için çözüm bulunmuş gibi görünüyor.

Sturidge Ünal Karaman’ın Sosa’nın yerine bulduğu çözüm olarak görünüyor. Takım içerisinde zaman zaman forma şansı bulan yıldız oyuncu için de bu bir fırsat olarak görünüyor.

Oynanacak olan maçın deplasman mücadelesi olması da Ünal Karaman’ı düşündüren konular arasında bulunuyor. Takımda eksek ve cezalı oyuncu Sosa ile de sınırlı görünmüyor.

Takımın birçok yıldız oyuncusunun bu maç içerisinde yerini alamayacak olması taraftarların ve teknik kadroyu derinden düşündürüyor.

Maçları Nereden Takip Edebilirim?

Maçların her zamman canlı yayın üzerinden takip edilmesi mümkün olmuyor. Bu durumlarda taraftarlar çeşitli seçenekler üzerinden takımlarının son durumunu takip edebiliyorlar.

Canlı skor takibi yapılan siteler de bunlardan birisi olarak görünüyor. Bu sitelerde maçlar anlık olarak gelişmeler ile birlikte takip edilebiliyor.

Uygulamaların tamamen ücretsiz olması da çok büyük bir avantaj olarak görünüyor. Üstelik bu uygulamalar ile tüm Avrupa Liglerinin takip edilmesi de mümkün.

Tüm maçların anlık bildirimleri ile gol veya önemli bir gelişme bulunması durumunda takip edilmesi sağlanıyor. Uygulamaların paralı versiyonları da bulunuyor bu durumda kullanıcılar reklam izlemeden direk olarak skor takibi yapabiliyor.

Ödenen ücret ise bir kere ile sınırlı tutuluyor. Üyelerin bir kere ücret ödemesi ile bir daha reklam izlememeleri sağlanıyor.

Bir Cevap Yazın