Diğer Sporlar

Ulusal araba atleti Cem Bölükbaşı birinci sefer Bahreyn’de Formula 2 yarışına çıkacak!

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Ulusal araba atleti Cem Bölükbaşı, Memleketler arası Araba Federasyonunun (FIA) Bahreyn’de gerçekleştireceği Formula 2 (F2) yarışlarında birinci defa yarışmak için testlerini sürdürüyor.

Cem Bölükbaşı, 18-20 Mart tarihlerinde Bahreyn’in milletlerarası Shakhir Pisti’nde birinci defa Formula 2 yarışlarında Türkiye’yi temsil edecek.

F2 resmi toplumsal medya hesabından “Cem Bölükbaşı için bir düş gerçek oluyor. F2’deki birinci çıkışı için onun kadar heyecanlı mısınız” başlığıyla ulusal atletin bir görüntüsü paylaşıldı.

İmajlarda ulusal araba atleti Cem Bölükbaşı, “Tabii ki burada olmak mükemmel hissettiriyor zira çocukluk hayalimdi gerçek oluyor. F1 Esports’tan FIA Formula 2’ye başlamak için sabırsızlanıyorum. 2022’ye çaylak olarak F2 döneminde mümkün olduğunca çok şey öğrenmek istiyorum, sünger üzere bütün bilgileri çekmeye çalışıyorum. Mümkün olduğu kadar çok tecrübelenerek bu dönem elimden gelenin en düzgününü yapacağım.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: A Spor

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu