FenerbahçeFutbolGalatasaray

Ülker Stadı’nda Galatasaray’a çirkin tezahürat! Fatih Terim: Belli ki TFF’den birileri yardımcı oluyor

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Fenerbahçe – Galatasaray mücadelesi öncesinde sosyal medyaya düşen bir videoda tribündeki bir kaç kişinin toplu bir şekilde Galatasaray ile ilgili küfürler edildiği görüldü. Konu hakkında açıklama yapan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, konuyla ilgili yaptığı açıklamada tepkisini dile getirdi.

Yayıncı kuruluşa konuşan Terim, “Maçla ilgili konuşmadan başka şeylerle ilgili konuşalım. Seyircisiz oynadığımızı biliyoruz ama baya seyirci var. Takımımıza çıkarken küfürler, çalışanlara küfürler, hepsini tespit ediyoruz. Hiçbir temsilcinin hiçbir şey yaptığı yok. Ben cezalıyken yardımcılarımı vermediler” ifadelerini kullandı.

Seyircinin olmadığı ortamda küfürlerin edilmesine tepki gösteren Terim, TFF’den yardımcı olunduğuna dair konuştu. Terim, “Seyirci varken alıştık ama seyirci yok denirken de Galatasaray’ın hocasına, futbolcularına bu kadar galiz küfürler ve hakaretler… Galatasaray hocalarına, futbolcularına, kimsenin küfür etme hakkı yok. Bu güzel bir şey değil, hiç hoş bir şey değil. Neyini konuşacağız maçın? Belli ki TFF’den birileri yardımcı oluyor” dedi.

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu