Twente – Cukaricki maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı yayınlanacak?

0
91

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde Twente – Cukaricki arasında ön eleme maçı oynanacak. Maçın ne zaman oynanacağı ve mücadelenin hangi kanal üzerinden canlı olarak izlenebileceğine dair bilgiler haber detaylarında…

Twente – Cukaricki maçı ne zaman, saat kaçta?

Mücadele 11 Ağustos 2022 tarihinde Türkiye saatiyle 20.00’de başlayacak.

Twente – Cukaricki maçı hangi kanalda?

Karşılaşma, Türkiye’deki hiçbir kanal aracılığıyla yayınlanmayacak.

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nin Türkiye’deki yayın hakları Exxen’de!

UEFA Avrupa Konferans Ligi maçlarının Türkiye haklarını elinde bulunduran Exxen, yaptığı anlaşmayla birlikte UEFA Şampiyonlar Ligi karşılaşmaları başta olmak üzere UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi maçlarının da yayın haklarını elinde bulunduruyor. Exxen üzerinden izlemek istediğiniz ilgili karşılaşmaya Spor sekmesinden erişebilirsiniz. Siteye giriş yapabilmeniz için ilk olarak Exxen Standart üyeliğinin satın alınmasının ardından Exxenspor üyeliğinin satın alınması gerekiyor. Sadece Exxenspor üyeliği almak isteyen kullanıcılar için bunun mümkün olmadığını ifade etmek gerekiyor.

Yayıncı kuruluşun mobil uygulamaları ise App Store ve Google Play üzerinden erişilebilir durumda. Üyelik işlemleri mobil uygulama üzerinden yapılabiliyor. Ancak web sitesi aracılığıyla tamamlanması kullanıcılar açısından daha iyi olacaktır. Platformu ayrıca Smart TV ve Android TV aracılığıyla da kullanabilirsiniz. Bazı Smart TV’lerin işletim sisteminin farklı olması hasebiyle uygulamayı kullanmak mümkün olmayabilir. Fakat birçok sistemde uygulama, ana ekrana otomatik olarak eklenebiliyor.

UEFA Avrupa Konferans Ligi mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, Exxen’in Spor Paketine ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz Türkiye lokasyonu üzerinde mümkün değildir. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler Exxen platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz.

Bu metin arama sonuçlarında maçların canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.