Kurban Bayramı’nda Koronavirüs nedeniyle bir çok kişi bayramda yüz yüze bayramlaşamayacak. İnternet üzerinden sevdikleriyle görüşmek, bir nebze olsun vakit geçirebilmek için internet hediyeleri ve bedava internet 2020 Kurban Bayramı içinde de yine GSM operatörlerinin kullanıcılarına sunduğu bazı hediyeler ve belli uygulamaları kullanmak şartıyla tanımlanan hediye GB’lar ile bedava internet kazanmak mümkün.

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi GSM operatörlerinin belli zamanlarda ve belli şartlarda kullanıcılarına tanımladığı bedava internet hakları, bir çok internet kullanıcısının faydalanmak isteyeceği hediye internet paketleri 2020 yılının Kurban Bayramı’nda da kazanılabilecek.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava Hediye İnternet

Turkcell, her bayramda olduğu gibi bu bayramda da kullanıcılarının yüzünü güldürecek. Dijital Operatör uygulanması aracılığıyla bedava haklar tanıyan Turkcell, bu bayramda da Salla Kazan üzerinden bedava internet, konuşma ve SMS hakkı tanıyacak.

Bir diğeri ise BİP uygulaması üzerinden belli kanallara abone olmanın yanında kanallardan gelen bedava internet hakkı kazanmayla ilgili direktiflerin yerine getirilmesi halinde bedava internet ve 1 TL’den 10 TL’ye kadar uygun fiyatlı internet hakları kazanmak mümkün hale gelebiliyor.

Yine BİP üzerinden belli bir süre içinde görüntülü görüşmeler yapılırsa bedava internet hakkı kazanılabiliyor.

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom ise kullanıcılarını yine kullanıcılarına bedava internet hakkı tanımlıyor. Sil Süpür ile 10 GB’a varan hediye sürpriz internet paketleriyle kullanıcılarını memnun etmeye çalışıyor.

Türk Telekom, bayram içindeki özel fırsatları ile kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone, Kurban Bayramı için kullanıcılarına bedava internet hakkı için Yanımda uygulamasıyla haberdar ediyor. Her Pazartesi Bana Ne Var Çarkı ile bedava internet paketleri sunuyor.

Ayrıca Freezone üyelerine de İnternet Avcıları uygulanmasıyla bedava internet kazandırmaya devam ediyor.

Bedava İnternet, GSM operatörlerinin kullanıcılarına sunduğu bazı uygulamaları kullanmak şartıyla ve özel günlerde bedava verilen bir hizmettir. Bir çok GSM operatörleri müşterilerini memnun edebilmek amacıyla belirli aralıklarla bedava internet hakkı tanımaktadır.

bakırköy medyum

Bir Cevap Yazın