Turkcell, Ramazan boyunca müşterilerine bedava internet kampnayaları düzenliyor. Ramazan ayı boyunca bedava internet paketiyle birlikte sahurda veya gün içinde kullanabileceğiniz GB hakları tanımlanıyor. GB’larınızı BiP üzerinden veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kazanmanız mümkün. Turkcell 2020 Ramazan İnternet Kampanyaları ve Ramazan İnternet Paketleriyle ilgili detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Hediye internet paketleriyle birlikte doya doya kullanabileceğiniz bedava internet kampanyalarını sizler için listeledik. Listelemiş olduğumuz internet kampanyalarını yakın zamanda denemişseniz, bir hafta geçmediği sürece tekrar yararlanamazsınız.

BİP’ten grup açma ve mesaj atmaya GB hediyesi

BİP uygulamasını indirerek asgari 20 kişiyi bir gruba ekleyerek o gruba yine 20’den fazla mesaj atmanız durumunda Turkcell, size bedava internet hakkı veriyor. 1 GB ile 5 GB arasında değişen hediye interneti Ramazan ayında kullanabilirsiniz.

Kim 1 GB İster? Kanalından 1 GB hediye internet paketi

Bip’i indirerek daha fazla internet paketine sahip olabilirsiniz. Kim 1 GB İster? kanalına giriş yaptığınızda sorulara doğru cevap vermeniz halinde 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken BİP’i indirerek veya halihazırda kullanıyorsanız giriş yaparak Keşfet bölümünden Kim 1 GB İster? kanalına katılarak soruları cevaplamak.

Ek Salla Kazan Hakkı

Turkcell’in bedava internet kampanyaları saymakla bitmiyor. Sen Yap Diye! kanalından Ek Salla Kazan hakkı ile yeni bir salla kazan hakkı kazanabiliyorsunuz. Böylelikle kazanmış olduğumuz Salla Kazan hakkını Dijital Operatör uygulaması aracılığıyla 24 saat içinde kullanabilirsiniz. Bu bölümde ise hediye GB’lar haricinde sınırsız Fizy, TV+, Bip, Instagram gibi uygulamalarda kullanabileceğiniz internet hakkı da tanımlanabiliyor.

Dijital Operatör Salla Kazan 2’ye Katla

Turkcell’in resmi uygulaması Dijital Operatör’e Cuma günü giriş yaptığınızda hattınıza tanımlanan Salla Kazan ikiye katlanıyor. Ramazan’ın birinci günü Salla Kazan hakkınızı kullanın, kazandığınız hediye internet paketi ikiye katlansın. Ramazan ayı için rahatça kullanabileceğiniz internet paketiniz hemen hattınıza tanımlansın. Üstelik sevdiklerinize de kazandığınız interneti gönderebilirsiniz.

Eski paketler

SAHUR Kampanyası

Turkcell’in sahur kampanyaları hakkında bilgi almak için SAHUR yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir. Sahur paketleri ve size özel kampanyalar ile Ramazan ayına özel kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

‘Sen yap diye’ kampanyası

Turkcell, çeşitli teknolojiler kullanarak araştırma ve geliştirmede öncü teknoloji şirketi ünvanını taşıyan ve bu alanda çalışmalar yürüten bir operatör olduğu için “Sen Yap Diye” kampanyasıyla Turkcell’in tüm uygulamalarını verilen tarihte indirerek BEDAVA internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. https://www.turkcell.com.tr/senyapdiye adresi üzerinden kampanyanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın