TFF 2. Lig mücadelesinde Turgutluspor – Pendikspor karşı karşıya gelecek. Turgutluspor – Pendikspor canlı yayınlanacak mı? Turgutluspor – Pendikspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Turgutluspor – Pendikspor canlı izle! Turgutluspor – Pendikspor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Turgutluspor – Pendikspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Turgutluspor – Pendikspor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Turgutluspor – Pendikspor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Turgutluspor – Pendikspor maçının hakemleri

ADEM SARITAŞ(Hakem)
GÖKHAN COŞAR(1. Yardımcı Hakem)
AHMET ULU(2. Yardımcı Hakem)
MUSTAFA HAKAN BELDER(Dördüncü Hakem)

ALİ RÜSTEM KURT(Gözlemci)
ABDURRAHMAN ÖZ(Temsilci)
TUNCAY ATAN(Temsilci)

Turgutluspor – Pendikspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Turgutluspor – Pendikspor karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

Turgutluspor – Pendikspor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Turgutluspor – Pendikspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın