TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Turgutluspor – Etimesgut Belediye Spor mücadelesi ne zaman oynanacak? Turgutluspor – Etimesgut Belediye Spor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Turgutluspor – Etimesgut Belediye Spor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Turgutluspor – Etimesgut Belediye Spor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Turgutluspor – Etimesgut Belediye Spor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Turgutluspor – Etimesgut Belediye Spor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Turgutluspor

24. HÜSEYİN YILMAZ
16. METE SEVİNÇ
23. TALHA YAZGAN
22. ERDOĞAN KAYA
27. SAVAŞ POLAT
61. KADİR YAZICI
7. SAMED HAKAN KILIÇ
40. ERKAN SÜER
88. MUHAMMED RIDVAN ÖZDEMİR
37. MUHAMMET HAŞİM ÇOBAN
17. MUTLU AKSU DOĞAN

Etimesgut Belediye Spor

1. ÖZKAN KARABULUT
3. HÜSEYİN ÖZTÜRK
4. EYÜPCAN DELİBALTA
5. ÇAĞLAYAN MENDERES
20. ŞAHİN FISTIKCI
22. ALİM HARLAK
26. HALİL KÖÇER
50. ÖMER FARUK ERMEÇ
99. YUSUF YILDIRIM
77. MEHMET ZAHİT ÇINAR
88. ERDİ ZENGİN

Turgutluspor – Etimesgut Belediye Spor maçı ne zaman, saat kaçta?

Turgutluspor – Etimesgut Belediye Spor mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Turgutluspor – Etimesgut Belediye Spor maçı hakemleri

ERHAN KUTLU(Hakem)
MEHMET MİTHAT LEVENT(1. Yardımcı Hakem)
ÇETİN ÖNCEL(2. Yardımcı Hakem)
ÖMER FARUK GÜLTEKİN(Dördüncü Hakem)

ALİ ZAĞLI(Gözlemci)
KORAY BAKIŞ(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Turgutluspor – Etimesgut Belediye Spor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Turgutluspor – Etimesgut Belediye Spor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın