TFF 2. Lig mücadelesinde Turgutluspor – Bayburt İl Özel İdare Spor karşı karşıya gelecek. Turgutluspor – Bayburt İl Özel İdare Spor canlı yayınlanacak mı? Turgutluspor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Turgutluspor – Bayburt İl Özel İdare Spor canlı izle! Turgutluspor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Turgutluspor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Turgutluspor – Bayburt İl Özel İdare Spor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Turgutluspor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Turgutluspor

1. FATİH DEMİRLEK
5. MERT ÖZYILDIRIM
6. SÜLEYMAN ÖZDAMAR
8. SAMET GÜNHAN
10. MİTHAT YAŞAR
14. MARVİN SİNAN BÜYÜKSAKARYA
16. METE SEVİNÇ
17. MUTLU AKSU DOĞAN
23. TALHA YAZGAN
37. MUHAMMET HAŞİM ÇOBAN
88. MUHAMMED RIDVAN ÖZDEMİR

Bayburt Öİ Spor

1. ERHAN ASLAN
3. ÖMER İNAN
5. SİNAN ALTINEL
6. PEKİN KÖŞNEK
7. AKIN AÇIK
90. RIDVAN OKUŞ
20. BİLAL YENER ARICA
29. NEZİR ÖZER
34. KADİR MERT ÖRENTEPE
8. SAVAŞ YORULMAZ
99. CAN AHMET ÜSTÜN

Turgutluspor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçının hakemleri

EREN GÖKMEN(Hakem)
ALİ ETLİKCİ(1. Yardımcı Hakem)
LEVENT YEŞİLYURT(2. Yardımcı Hakem)
GÜRCAN HASOVA(Dördüncü Hakem)

HAYATİ ÜNAL(Gözlemci)
ERHAN SÜYEK(Temsilci)
RAMAZAN GÖK(Temsilci)

Turgutluspor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçı ne zaman, saat kaçta?

Turgutluspor – Bayburt İl Özel İdare Spor karşılaşması 14 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.30’da oynanacak.

Turgutluspor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçı canlı izle: Şifresiz canlı yayınlayan kanallar var mı? TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Turgutluspor – Bayburt İl Özel İdare Spor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın