Futbol

Trabzonspor’dan “Dünya Kasketliler Günü” paylaşımı!

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Teknik Yönetici Abdullah Avcı’nın geçtiğimiz dönem grubun başına geçmesiyle yine kasket furyasını ortaya çıkaran Trabzonspor Kulübü’nden enteresan bir fikir geldi.

Kulübün toplumsal medya hesaplarından yapılan açıklamada, “”Kasket” bizim için sadece bir aksesuar değil; bir duruştur. Jenerasyonlar ortası bir gelenektir. Teknik Yöneticimiz Abdullah Avcı’nın bizlere tekrar hatırlattığı ulu tarihimizdir. Bugünden itibaren her yılın 61. gününü #DünyaKasketlilerGünü ilan ediyoruz. Kutlu olsun!” denildi.

İŞTE O PAYLAŞIM:

“Kasket” bizim için sadece bir aksesuar değil; bir duruştur. Kuşaklar ortası bir gelenektir. Teknik Yöneticimiz Abdullah Avcı’nın bizlere yine hatırlattığı ulu tarihimizdir. Bugünden itibaren her yılın 61. gününü #DünyaKasketlilerGünü ilan ediyoruz. Kutlu olsun! pic.twitter.com/nMH85HC8yP

— Trabzonspor (@Trabzonspor) March 2, 2022

Kaynak: A Spor

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu