FutbolTrabzonspor
FLAŞ GELİŞME

Trabzonspor, Hüseyin Çimşir ile yollarını ayırdı

Trabzonspor Kulübü, teknik direktör Hüseyin Çimşir ile yollarını ayırdı

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, “Kulübümüz ile Teknik Direktör Hüseyin Çimşir arasındaki sözleşme karşılıklı olarak feshedilmiştir. Sayın Hüseyin Çimşir’e kulübümüzde görev aldığı süre boyunca verdiği emeklerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.” ifadeleri yer aldı.

KAP’a bildirildi: Tazminat ödenmeyecek

Trabzonspor A.Ş’nin Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada ise, teknik direktör Hüseyin Çimşir’e herhangi bir tazminat ödenmeyeceği duyuruldu.

Bordo-mavili kulübün, KAP’a yaptığı bildiri şu şekilde:

“Şirketimiz ile Teknik Direktör Sayın Hüseyin Çimşir arasındaki 20.01.2020 başlangıç ve 31.05.2021 bitiş tarihli teknik adam sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Sayın Hüseyin Çimşir’e, fesih sözleşmesine istinaden herhangi bir fesih tazminatı ödenmeyecektir. Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla.”

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu