Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Trabzonspor eski başkanı ve eski bakan Mehmet Ali Yılmaz evinde ölü bulundu

Türk sporunun önemli isimlerinden biri olan Mehmet Ali Yılmaz, Beşiktaş’taki evinde ölü bulundu.

Türk sporunun önemli isimlerinden

Trabzonspor’un eski başkanlarından ve aynı zamanda Spordan Sorumlu Devlet Bakanı olan Yılmaz’ın vefatı, Türk spor camiasında derin üzüntüye neden oldu.

Yılmaz’ın kızı tarafından evinde hareketsiz halde bulunması üzerine çağrılan sağlık ekipleri, 78 yaşındaki spor adamının yaşamını yitirdiğini belirledi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, detaylı incelemelerde bulunmak üzere çalışmalarına devam ediyor.

Mehmet Ali Yılmaz, Türk sporuna uzun yıllar boyunca hizmet etmiş, Trabzonspor Kulübü’nün başkanlığını üstlenerek ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı olarak görev yaparak önemli izler bırakan Yılmaz’ın ani vefatı, spor camiasını derinden sarstı.

SPOR CAMİASINDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

Türkiye Futbol Federasyonu: “Gençlik ve Spor Eski Bakanı ve Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Mehmet Ali Yılmaz’a Allah’tan rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve başta Trabzonspor olmak üzere tüm spor camiasına başsağlığı dileriz.”

Beşiktaş: “Gençlik ve Spor eski bakanı ve Trabzonspor Kulübü eski başkanlarından Mehmet Ali Yılmaz’ın vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Mehmet Ali Yılmaz’a Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına, Trabzonspor Kulübü ve spor camiasına başsağlığı dileriz.”

Galatasaray: “Eski Gençlik ve Spor Bakanı ve Trabzonspor Kulübü’nün eski başkanlarından Mehmet Ali Yılmaz’ın vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Mehmet Ali Yılmaz’a, Allah’tan rahmet; kederli ailesine, sevenlerine ve Türk spor camiasına başsağlığı dileriz.”

Fenerbahçe: “Eski Gençlik ve Spor Bakanı ve Trabzonspor Kulübü eski başkanlarından Mehmet Ali Yılmaz’ın vefat ettiği haberini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet; yakınlarına, sevenlerine ve spor camiasına başsağlığı dileriz.”

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Galatasaray, yaz transfer döneminde iddialı
Sıradaki Haber Galatasaray’ın yeni hedefi Steven Bergwijn