TFF 2. Lig mücadelesinde Tarsus İdman Yurdu – Bodrumspor karşı karşıya gelecek. Tarsus İdman Yurdu – Bodrumspor canlı yayınlanacak mı? Tarsus İdman Yurdu – Bodrumspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Tarsus İdman Yurdu – Bodrumspor canlı izle! Tarsus İdman Yurdu – Bodrumspor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Tarsus İdman Yurdu – Bodrumspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Tarsus İdman Yurdu – Bodrumspor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Tarsus İdman Yurdu – Bodrumspor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Tarsus İdman Yurdu – Bodrumspor maçının hakemleri

ALPER AKARSU(Hakem)
ABDURRAHMAN ATABAY(1. Yardımcı Hakem)
BORAN TURHAN(2. Yardımcı Hakem)
RAŞİT YORGANCILAR(Dördüncü Hakem)

MEHMET EMİN BAYDAĞ(Gözlemci)
YAVUZ POLAT(Temsilci)

Tarsus İdman Yurdu – Bodrumspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Tarsus İdman Yurdu – Bodrumspor karşılaşması 14 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

Tarsus İdman Yurdu – Bodrumspor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Tarsus İdman Yurdu – Bodrumspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın