TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Tarsus İdman Yurdu – Bayburt Özel İdare Spor mücadelesi ne zaman oynanacak? Tarsus İdman Yurdu – Bayburt Özel İdare Spor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Tarsus İdman Yurdu – Bayburt Özel İdare Spor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Tarsus İdman Yurdu – Bayburt Özel İdare Spor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Tarsus İdman Yurdu – Bayburt Özel İdare Spor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Tarsus İdman Yurdu – Bayburt Özel İdare Spor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. (İlk 11’leri TFF.ORG adresinden öğrenebilirsiniz.)

Tarsus İdman Yurdu – Bayburt Özel İdare Spor maçı ne zaman, saat kaçta?

Tarsus İdman Yurdu – Bayburt Özel İdare Spor mücadelesi 18 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Tarsus İdman Yurdu – Bayburt Özel İdare Spor maçı hakemleri

YUSUF ADNAN KENDİRCİLER(Hakem)
EMRE DEMİREL(1. Yardımcı Hakem)
MEHMET ŞENGÜL(2. Yardımcı Hakem)
MEHMET GÜNGÖR(Dördüncü Hakem)

ADNAN ÇAĞLAR(Gözlemci)
MEHMET RIZA ÖZSAKAL(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Tarsus İdman Yurdu – Bayburt Özel İdare Spor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Tarsus İdman Yurdu – Bayburt Özel İdare Spor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın