Futbol

Süper Lig ve diğer ligler ne zaman başlayacak? Ercan Taner duyurdu…

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Ünlü spiker Ercan Taner, sosyal medya hesabından attığı tweetlerde Süper Lig’in yeniden başlaması için alınması planlanan tedbirler hakkında açıklamalarda bulundu. Taner, liglerin Haziran ayının üçüncü haftasında başlayacağını söyledi.

Ercan Taner, sosyal medya hesabında yayınladığı mesajlarda liglerin başlaması için düşünülen kararları açıkladı.  Taner, “Liglerin başlaması planlanırsa oynanacak yerlerin Antalya ve Alanya olacak. Maçlar seyircisiz oynanacak. Teknik heyetler, futbolcu ve kulüp mensuplarına test uygulanacak.” dedi.

“Haziran ayının üçüncü haftası…”

“Maçlardan önce herkesin ateşi ölçülecek. Maç röportajları sırasında maske zorunlu olacak. Medya çalışanlarının maçı takip etmesi kararını Bilim Kurulu verecek. Maçta sakatlık olursa, hastanelerin özel bölümlerinde izole edilen bölgelerde tedavi gerçekleşecek. Lig için planlanan tarih, Haziran ayının üçüncü haftası.” ifadelerini kullandı.

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu