Ana Sayfa Futbol Süper Lig takımlarına teknik adam dayanmıyor

Süper Lig takımlarına teknik adam dayanmıyor

30

Kayserispor / Hikmet Karaman – Samet Aybaba – Bülent Uygun

Süpe Lig’de ilk teknik adam değişikliği yapan takım Kayserispor oldu. Hikmet Karaman 7.hafta sonunda takımdan ayrılırken Samet Aybaba göreve geldi.

Deneyimli hoca sadece 16 gün görevde kaldı ardından Bülent Uygun görev geldi. Devre arasına kadar görevde kalan Uygun takımdan ayrıldı ve ikinci yarıdan itibaren takımın başında Robert Prosinecki görev yapacak.

Denizlispor / Yücel İldiz

Denizlispor geçen sezon TFF 1.Lig’de şampiyon olan teknik direktörü Yücel İldiz ile 7.hafta sonunda yollarını ayırmıştı. Göreve Mehmet Özdilek geldi ve halen takımın başında yer alıyor

Gençlerbirliği / Mustafa Kaplan

Gençlerbirliği sezon başında göreve gelen Mustafa Kaplan ile yollarını 9.hafta sonunda ayırmıştı. Ankara ekibi Hamza Hamzaoğlu ile yoluna devam ediyor

Ankaragücü / Aykan Atik – Metin Diyadin

Ankaragücü sezona Aykan Atik ile başlamış ancak ilk değişimi 4.haftada Metin Diyadin ile anlaşmıştı. Ankara ekibi 11.haftada yeni teknik direktörü ile yollarını ayırdı ve Gençlerbirliği’nde ayrılan Mustafa Kaplan ile anlaştı

Göztepe / Tamer Tuna

Göztepe sezonun 9.hafta sonunda Tamer Tuna ile yollarını ayırdı. Sadece bir maç Suat Arıcan görev alırken daha sonra takımın başına İlhan Palut getirildi.

Kasımpaşa / Kemal Özdeş

Kasımpaşa sezonun 13.haftasında Kemal Özdeş ile yollarını ayırdı ve yerine Tayfur Havutçu getirildi

Antalyaspor / Bülent Korkmaz – Stjepan Tomas

Antalyaspor sezonun 11.haftasında Bülent Korkmaz ile yollarını ayırdı. Deneyimli teknik adamın yerine Stjepan Tomas getirilmişti ancak devre arasında Hırvat isim ile yollar ayrıldı. İkinci yarıdan itibaren Tamer Tuna takımında başında görev yapacak.

Trabzonspor / Ünal Karaman

Trabzonspor ilk yarının sonunda sürpriz bir karar verdi ve Ünal Karaman ile yollarını ayırdı. Bordo-mavili takımda göreve yardımcı teknik adam Hüseyin Çimşir getirildi.

Yeni Malatyaspor / Sergen Yalçın

Son olarak ikinci yarı öncesi Yeni Malatyaspor takımında Sergen Yalçın ile yollar ayrıldı

Kaynak: Fanatik

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here