Fenerbahçe – Kayserispor maçı hangi kanalda yayınlanacak?

436

Fenerbahçe – Kayserispor (FB kayseri) maçı canlı olarak Digiturk platformunda yer alan beIN Sports 1 kanalı üzerinden yayınlanmaktadır. Sporseverler ise bu kanallar üzerinden maç yayını izleme imkanı bulabiliyorlar. Ücretli olan bu platform, ister Digiturk aboneliği satın alarak evde kurulum şeklinde isterse BeinConnect veya DigiturkPlay platformları üzerinden ücretli bir şekilde satın alınabiliyor.

Bu platformlar üzerinden ücretli bir şekilde yararlanamayan veya abone olmak istemeyen spor severler maçları korsan yollarla izlemek istiyorlar. Bazı ücretsiz maç yayını sunan korsan siteler üzerinden maç yayını izlenebilmektedir.

Bir çok futbol severler takımının maçlarını ücretsiz bir şekilde Bein Sports 1 canlı ve Bein sport 1 canlı izle gibi kelimeler aratarak arama motorları üzerinde yer alan bedava maç izleme platformlarından yararlanmak istiyor.

Bein Sports 1 Canlı İzlemek Mümkün Mü?

BeIN Sports, BeIN Media Group tarafından ülkemizde maç yayınlarının çoğu sezonunu satın alan Digiturk platformundaki Lig TV üzerinden yayınlanmaktaydı. 2015 yılında Katarlı BeIN Media Grubunun kanalı satın almasıyla beraber, kanalın ismi Lig TV iken BeIN Sports oldu. Dünya üzerinde başta Fransa olmak üzere bir çok ülkede maç yayınlarını satın alan bu şirket ülkemizde de Lig TV’yi satın alarak Süper Lig maçlarını yayınlamaya başladı.

Bein Sports 1 Canlı İzle

Bein Sports 1 kanalı bedava canlı izleme imkanı bulunmuyor. Kanal, Digiturk platformuna üye olan kullanıcıların futbol paketini satın alan kullanıcılar tarafından izlenebiliyor. Yayınlar, Bein Sports 1 canlı izlemek isteyenler için bazı korsan internet sitelerinde ücretsiz bir şekilde yayınlanıyor.

Fenerbahçe Kayserispor – FB Kayseri maçı canlı izle

Fenerbahçe ile Kayserispor, COVID-19 salgınının ardından askıya alınan liglerin yeniden açılmasıyla birlikte 28. haftadan devam ediyor. Bu haftaki maç ise diğer 6 hafta olacağı gibi seyircisiz oynanacak. Fenerbahçe Ülker Stadyumunda oynanacak karşılaşma, Bein Sports 1 üzerinden canlı yayınlanacak.

Bir Cevap Yazın