TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Sivas Belediye Spor – Karacabey Belediye Spor mücadelesi ne zaman oynanacak? Sivas Belediye Spor – Karacabey Belediye Spor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Sivas Belediye Spor – Karacabey Belediye Spor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Sivas Belediye Spor – Karacabey Belediye Spor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Sivas Belediye Spor – Karacabey Belediye Spor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Sivas Belediye Spor – Karacabey Belediye Spor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Sivas Belediye Spor

95. AHMET DOĞAN
5. UĞUR BULUT
6. MUHSİN POLAT
8. MUSTAFA AYDIN
10. OZAN KILIÇOĞLU
17. BURAK AYDIN
18. FURKAN SAĞMAN
55. PEKİN KÖŞNEK
77. HURŞİT TAŞCI
80. ŞEVKİ ÇINAR
94. FATİH ÇOLAK

Karacabey Belediye Spor

96. VEYSEL SAPAN
2. ÖMER FARUK GÜMÜŞ
8. SERGEN İLHAN
12. İLYAS YILMAZER
24. ALPER KARAMAN
34. GÖKHAN CİNGİRT
35. ONUR ÖZCAN
61. RASİMCAN DEĞİRMENCİ
70. BERK ALİ NIZAM
77. SADIK ARDA YILMAZTÜRK
99. ÖMER ÇETİNBAŞ

Sivas Belediye Spor – Karacabey Belediye Spor maçı ne zaman, saat kaçta?

Sivas Belediye Spor – Karacabey Belediye Spor mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Sivas Belediye Spor – Karacabey Belediye Spor maçı hakemleri

TANER TUNCER(Hakem)
MERT TÜRK(1. Yardımcı Hakem)
MUHAMMED SAİT EMRE ALAGÖZ(2. Yardımcı Hakem)
EMRE YÜKSEL(Dördüncü Hakem)

DÜZGÜN MURAT ZİNCİDİ(Gözlemci)
ÇAĞLAR KURT(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Sivas Belediye Spor – Karacabey Belediye Spor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Sivas Belediye Spor – Karacabey Belediye Spor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın