TFF 2. Lig mücadelesinde Serik Belediye Spor – Bayburt İl Özel İdare Spor karşı karşıya gelecek. Serik Belediye Spor – Bayburt İl Özel İdare Spor canlı yayınlanacak mı? Serik Belediye Spor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Serik Belediye Spor – Bayburt İl Özel İdare Spor canlı izle! Serik Belediye Spor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Serik Belediye Spor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Serik Belediye Spor – Bayburt İl Özel İdare Spor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Serik Belediye Spor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Serik Belediye Spor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçının hakemleri

AHMET BALKAN(Hakem)
KADİR BEYAZ(1. Yardımcı Hakem)
YUNUS DOĞAN(2. Yardımcı Hakem)
ENES KANPARA(Dördüncü Hakem)

GÜNAY GÜLOĞLU(Gözlemci)
MURAT ILGIN(Temsilci)

Serik Belediye Spor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçı ne zaman, saat kaçta?

Serik Belediye Spor – Bayburt İl Özel İdare Spor karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da başlayacak.

Serik Belediye Spor – Bayburt İl Özel İdare Spor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Serik Belediye Spor – Bayburt İl Özel İdare Spor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın