TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Serik Belediye Spor – 1922 Konyaspor mücadelesi ne zaman oynanacak? Serik Belediye Spor – 1922 Konyaspor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Serik Belediye Spor – 1922 Konyaspor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Serik Belediye Spor – 1922 Konyaspor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Serik Belediye Spor – 1922 Konyaspor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Serik Belediye Spor – 1922 Konyaspor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Serik Belediye Spor

13. İBRAHİM DEMİR
7. ATAKAN CANGÖZ
9. MURAT GÜRBÜZEROL
10. SİNAN KALAYCI
14. AHMET BAHÇIVAN
18. TUFAN KELLECİ
20. YUSUF ONUR ARIKAN
23. ABDULSAMET BURAK
25. MURAT ERDEMİR
26. CENK KAPLAN
55. EMRE BEKİR

1922 Konyaspor

53. KADEM BURAK YAŞAR
2. NURİ EMRE AKŞİT
10. MAKSUT TAŞKIRAN
20. SELİM DİLLİ
22. YASİN ABDİOĞLU
32. ALİ KARAKAYA
35. EGE ÖZKAYIMOĞLU
44. KUBAN ALTUNBUDAK
77. CELAL HANALP
94. CAN DEMİR AKTAV
99. EKREM KAYILIBAL

Serik Belediye Spor – 1922 Konyaspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Serik Belediye Spor – 1922 Konyaspor mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Serik Belediye Spor – 1922 Konyaspor maçı hakemleri

MEHMET ALİ ÖZER(Hakem)
VEDAT DEMİR(1. Yardımcı Hakem)
SİNAN BİLEN(2. Yardımcı Hakem)
LEVENT BUĞRA VARTEMEL(Dördüncü Hakem)

KAZIM YENİ(Gözlemci)
CEMİL EMRE SÜEL(Temsilci)
BİLAL YAZĞAN(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Serik Belediye Spor – 1922 Konyaspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Serik Belediye Spor – 1922 Konyaspor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın