Sassuolo – Inter: 0-3

523

İtalya Serie A’da Sassuolo – Inter karşı karşıya gelecek. Sassuolo – Inter şifresiz canlı yayın nasıl izlenir? Sassuolo – Inter maçı saat kaçta, hangi kanalda? Sassuolo – Inter canlı izle! Sassuolo – Inter maçı ilk 11’ler ve kadroya ilişkin detaylar haberimizde!

Sassuolo – Inter maçı ne zaman, saat kaçta?

Sassuolo – Inter karşılaşması 28 Kasım 2020’de saat 17.00’da başlayacak.

Sassuolo – Inter maçı hangi kanalda?

Sassuolo – Inter karşılaşması Bein Sports 3 ve CBC Sports üzerinden naklen yayınlanacak. İtalya Serie A maçlarının Türkiye haklarını elinde bulunduran beIN Sports, yaptığı anlaşmayla birlikte Serie A karşılaşmalarını, Digiturk platformunda yayın yapan beIN Media kanalları aracılığıyla belirli abonelik ücretleri ve internet üzerinden belirlenen beIN Connect ve Digiturk Play tarifeleri aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Sassuolo – Inter maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Sassuolo – Inter maçı canlı izle | S Sport şifresiz canlı yayın izleme imkanı var mı?

Sassuolo – Inter mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, Digiturk üzerinden ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan kanallar arasında bu maçı CBC Sports üzerinden izleyebilmeniz mümkündür. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler Digiturk Play ve BeIN Connect platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında Serie A maçlarının canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Sassuolo – Inter Maç Özeti ve Golleri İzle

Sassuolo – Inter karşılaşmasının pozisyonlarına ilişkin maç özetini beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın