TFF 2. Lig mücadelesinde Sancaktepe – Zonguldak Kömürspor karşı karşıya gelecek. Sancaktepe – Zonguldak Kömürspor canlı yayınlanacak mı? Sancaktepe – Zonguldak Kömürspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Sancaktepe – Zonguldak Kömürspor canlı izle! Sancaktepe – Zonguldak Kömürspor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Sancaktepe – Zonguldak Kömürspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Sancaktepe – Zonguldak Kömürspor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Sancaktepe – Zonguldak Kömürspor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Sancaktepe

54. HÜSEYİN YILMAZ
5. ERDİNÇ PEKGÖZ
4. MEHMET TAYFUN DİNGİL
19. DAVID DENİZ KILINÇ
10. DOĞAN ATEŞ
17. MERT ÖRNEK
20. ERHAN ŞENTÜRK
11. HALİL İBRAHİM TUNA
58. YAKUP YİĞİT
7. MELIK DERIN
88. BEHLÜL AYDIN

Zonguldak Kömürspor

29. TAHA CENGİZ DEMİRTAŞ
14. HAKAN ÇEVİK
61. MURAT TÜRKKAN
19. İLKER CİHAN
58. SERBAY YAĞIZ
67. BERKAN AKDENİZ
7. EMRE KARA
41. OKTAY POP
20. AYKUT EMRE YAKUT
17. BATUHAN YILMAZ
57. SİNAN UZUN

Sancaktepe – Zonguldak Kömürspor maçının hakemleri

ERDEM DEMİRTAŞ(Hakem)
GÖKHAN ÖZKAN(1. Yardımcı Hakem)
TANSU DOĞAN YILMAZ(2. Yardımcı Hakem)
TAYFUN SARI(Dördüncü Hakem)

CAN FİLAT(Gözlemci)
HÜSEYİN GÜLEÇ(Temsilci)
TANSEL BAYDAR(Temsilci)

Sancaktepe – Zonguldak Kömürspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Sancaktepe – Zonguldak Kömürspor karşılaşması 14 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.30’da oynanacak.

Sancaktepe – Zonguldak Kömürspor maçı canlı izle: Şifresiz canlı yayınlayan kanallar var mı? TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Sancaktepe – Zonguldak Kömürspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın