TFF 2. Lig mücadelesinde Sancaktepe FK – Uşakspor karşı karşıya gelecek. Sancaktepe FK – Uşakspor canlı yayınlanacak mı? Sancaktepe FK – Uşakspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Sancaktepe FK – Uşakspor canlı izle! Sancaktepe FK – Uşakspor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Sancaktepe FK – Uşakspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Sancaktepe FK – Uşakspor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Sancaktepe FK – Uşakspor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Sancaktepe FK – Uşakspor maçının hakemleri

BAYRAM BAŞKAN(Hakem)
YAKUP ERDOĞAN(1. Yardımcı Hakem)
ÖMER AKMAN(2. Yardımcı Hakem)
CİHAN ÖLMEZ(Dördüncü Hakem)

CENGİZ ÖZKUL(Gözlemci)
SELÇUK ALDEMİR(Temsilci)
BÜLENT KAR(Temsilci)

Sancaktepe FK – Uşakspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Sancaktepe FK – Uşakspor karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.30’da oynanacak.

Sancaktepe FK – Uşakspor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Sancaktepe FK – Uşakspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın