Yıldız futbolcu Zlatan İbrahimovic, dün antrenman sırasında sakatlandı.

İbrahmovic’in futbol hayatının sona erebileceği konuşuluyor. Antrenman sırasında çok kötü bir şekilde sakatlandığı ifade edilirken, aşil tendomunun kopmasından şüphe edildiği kaydedildi.

Skysports haber kaynağına göre, Zlatan İbrahimovic Milan antrenmanında sakatlandı. İsveçli yıldızın aşil tendomumun koptuğundan şüphe ediliyordu. 38 yaşındaki forvetin durumu Milan Kulübü tarafından resmen açıklandı.

Dünkü idmanda sakatlanan İbrahimovic’in durumuyla ilgili Milan Kulübü, yıldız gol makinesinin sahalardan 1 ay boyunca uzak duracağı kaydedildi. 10 sonra tekrar yeni bir teste gireceği belirtilen açıklamada, baldır kısmında yaralanma tespit edildiği duyuruldu. Aşil tendomu kopması yaşadığı düşünülen ve futbol hayatının biteceği konuşulan İbrahimovic’in sadece baldır kısmından yaralandığı öğrenildi.

Amerika Birleşik Devletleri MLS Ligi takımlarından olan Los Angeles Galaxy’de büyük bir rüzgar estiren ve daha sonrasında devre arasında İtalya Serie A takımlarından Milan’a transfer olan Zlatan İbrahimovic, 10 maçta 4 gol atarak, 1 de gol attırdı.

Hakan Çalhanoğlu ile birlikte motosiklet turuna çıktı, sosyal medyadan paylaştı

Sakatlandığı ve futbol hayatının bitebileceği haberlerinin ardından İbrahimovic, Türk milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu ile birlikte motosiklet turuna çıktığı izlenimi veren bir fotoğraf paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz