Sakaryaspor – Kırşehir Belediye Spor maçı ne zaman hangi kanalda? (Sakarya Kırşehir maçı canlı yayın TV264 frekans bilgileri)

282

TFF 2. Lig Play-Off Yarı Final’de TFF 1. Lige çıkma mücadelesi büyük heyecana sahne oluyor. TFF 2. Lig Play Off Yarı Final rövanş maçında Sakaryaspor – Kırşehir Belediye Spor karşılaşacak. Sakaryaspor – Kırşehir Belediye Spor maçı hangi kanalda? Sakaryaspor – Kırşehir Belediye Spor maçı canlı yayınlanacak mı?

TFF 1. Lig’e çıkma mücadelesinde Play Off’ta Yarı Final rövanş heyecanı Sakaryaspor – Kırşehir Belediye Spor arasında yaşanıyor. 2. Lig için mücadele eden iki ekip rövanş mücadelesinde tur atlama parolasıyla sahaya çıkacak. İlk olarak yarı final, daha sonra final için canını dişine takacak.

Sakaryaspor – Kırşehir Belediye Spor maçı canlı yayınlanacak mı?

Sakaryaspor – Kırşehir Belediye Spor karşılaşmasında ligin yayıncı kuruluşu misli’nin TFF 2. Lig Playoff Yarı Final maçlarını verecek.

Sakaryaspor – Kırşehir Belediye Spor maçı hangi kanalda?

Mücadelenin misli üzerinden yayınlanması bekleniyor. Ancak Sakarya’nın yerel uydu kanalı TV 264’ün de yayın hakları için görüşmeler yaptığını maç saatinde maçın bu kanalda yayınlanması ihtimalinin olduğunu da söyleyebiliriz.

TV 264’ü nasıl izlerim? TV 264 frekans bilgileri

Tv 264 kanalı, Kırşehir – Sakaryaspor maçını vermesi halinde internet sitesi üzerinden canlı yayın kesilecek ve sadece uydu üzerinden yayınlayacak.

Tv264 Frekans bilgileri şöyle:

TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 / Frekans : 12685 Sinyal Oranı : 27500 Fec : 2/3 VideoPid : 6824 AudioPid : 6924 Polarizasyon : H – Yatay Uydu : T3 A Kapsama : Batı

Sakaryaspor – Kırşehir Belediye Spor maçı ne zaman, saat kaçta?

Karşılaşma 24 Mayıs 2021 tarihinde saat 20.00’da başlayacak.

Sakaryaspor – Kırşehir Belediye Spor maçı canlı izle

Sakaryaspor – Kırşehir Belediye Spor maçı canlı olarak misli mobil uygulaması ve TV264 uydu kanalı üzerinden izlenebilecektir.

Bir Cevap Yazın