TFF 2. Lig  karşılaşmasında Sakaryaspor – Kastamonuspor ağırlayacak. Sakaryaspor – Kastamonuspor ne zaman, saat kaçta? Sakaryaspor – Kastamonuspor hangi kanalda? Sakaryaspor – Kastamonuspor maçı ilk 11’leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Sakaryaspor – Kastamonuspor maçı canlı izle (canlı yayın)

TFF’nin Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları bu kuruluşa devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın edinilmesi halinde giriş yaparak erişebilecek. Sakaryaspor – Kastamonuspor karşılaşmasının, bu platform üzerinden naklen yayınlanması bekleniyor. Ancak bazı aksaklıklar çıkabildiğinden yayınların verilememesi söz konusu olabilir.

Sakaryaspor – Kastamonuspor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanmaktadır.

Sakaryaspor – Kastamonuspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Sakaryaspor – Kastamonuspor mücadelesi 6 Ocak 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 13.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak

Sakaryaspor – Kastamonuspor maçı hakemleri

SELİM ÖZEN(Hakem)
EMRE DOĞU(1. Yardımcı Hakem)
MEHMET SIRAÇ AKPINAR(2. Yardımcı Hakem)
MEHMET GÜNGÖR(Dördüncü Hakem)

MEHMET ÖZKAN(Gözlemci)
TUĞBAY İNAN(Temsilci)
SONER ÖZBAŞI(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Sakaryaspor – Kastamonuspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın