Futbol

Rıdvan Dilmen: “Mostafa Mohamed, Emre Belözoğlu’nun listesindeydi”

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, derbi sonrasında NTV’de yayınlanan %100 Futbol programında flaş bir açıklamada bulundu. Galatasaray’ın yeni transferi Mostafa Mohamed’in yaz transfer döneminde Fenerbahçe’nin listesinde olduğunu ancak transfer edilmediğini söyledi.

Dilmen, “Yazın Emre Belözoğlu’nun listesinde ilk iki sıradaydı. Şimdi Mostafa Mohamed’i görünce Fenerbahçe’nin ne kadar güzel bir oyuncuyu kaçırdığını gördük. İki üç tane kafası var, geçen hafta hariç. Agresifti. Ama iki üç kere geriye gelip faul yaptı. Moldovan’ın bu daha agresifi. Yani Fenerbahçe’nin ihtiyacı olan santraforu Galatasaray almış. Ama Galatasaray’da çok iş yapar. İlk yarı bir tane topla gidiyordu Serdar Aziz’e faul yaptı ya, henüz daha tam gücünde değil. Hakikaten çok önemli bir transfer yapmışlar, tebrik etmek lazım. Fenerbahçe’nin problemi kuvvetsiz forvetleri. Fenerbahçe’nin problemi Aylardır oynamayan Sosa, Fenerbahçe’nin en iyi iki oyuncusundan birisi” ifadelerini kullandı.

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu