İspanya La Liga’da Real Sociedad – Valencia karşı karşıya gelecek. Real Sociedad – Valencia canlı yayınlanacak mı? Real Sociedad – Valencia maçı saat kaçta, hangi kanalda? Real Sociedad – Valencia canlı izle! Real Sociedad – Valencia canlı skor ile ilgili detaylar haberimizde!

Real Sociedad – Valencia maçı hangi kanalda?

İspanya La Liga’nın yayın hakları bir çok kanal ve platform tarafından satın alınmıştır. Türkiye’de bu karşılaşmayı televizyon üzerinden yayınlayan iki kanal vardır. Karşılaşma D-Smart 77. kanal (Smart Spor) ve S Sport + kanalı üzerinden şifreli yayınlanacaktır. İspanya La Liga karşılaşmaları D-Smart üzerinden izlenebilmekte olup, Digiturk platformundan izlenememektedir. S Sport + ve Smart Spor kanalları haricinde D-Smart Go ve S Sports Web siteleri üzerinden izlenebilen bu karşılaşmaya sadece abone olarak veya maç başı aboneliklerle izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Real Sociedad – Valencia maçı ne zaman, saat kaçta?

Real Sociedad – Valencia karşılaşması 29 Eylül 2020’de oynanacak. İspanya La Liga karşılaşması saat 20.00’da San Sebastian Stadyumunda oynanacak.

Real Sociedad – Valencia maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar

Real Sociedad – Valencia mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler için Türk kanalları üzerinden şifresiz izleme imkanı bulunmuyor. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı izleyebilirsiniz. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın