İspanya La Liga’da Real Sociedad – Eibar karşı karşıya gelecek. Real Sociedad – Eibar canlı yayınlanacak mı? Real Sociedad – Eibar maçı saat kaçta, hangi kanalda? Real Sociedad – Eibar canlı izle! Real Sociedad – Eibar canlı skor ile ilgili detaylar haberimizde!

Real Sociedad – Eibar maçı hangi kanalda?

İspanya La Liga’nın yayın hakları bir çok kanal ve platform tarafından satın alınmıştır. Türkiye’de bu karşılaşma S Sport ve CBC Sport üzerinden yayınlanacak. İspanya La Liga karşılaşmaları D-Smart üzerinden izlenebilmekte olup, Digiturk platformundan izlenememektedir. Smart Spor kanalı haricinde D-Smart Go üzerinden izlenebilen bu karşılaşmaya sadece abone olarak veya maç başı aboneliklerle izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Real Sociedad – Eibar maçı ne zaman, saat kaçta?

Real Sociedad – Eibar karşılaşması 13 Aralık 2020’de oynanacak. İspanya La Liga karşılaşması saat 16.00’da başlayacak.

Real Sociedad – Eibar maçı şifresiz canlı yayın veren kanallar

Real Sociedad – Eibar mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler için Türk kanalları üzerinden şifresiz izleme imkanı bulunmuyor. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı izleyebilirsiniz. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın