Real Madrid – Shakhtar Donetsk Maçı CANLI İZLE

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde bu akşam Real Madrid – Shakhtar Donetsk mücadelesi oynanacak.

Real Madrid – Shakhtar Donetsk maçı ne zaman, saat kaçta?

Real Madrid – Shakhtar Donetsk karşılaşması 5 Ekim 2022’de oynanacak. Mücadele, Türkiye saati ile 22.00’de başlayacak.

Real Madrid – Shakhtar Donetsk maçı hangi kanalda?

Real Madrid – Shakhtar Donetsk karşılaşması Exxen platformu üzerinden canlı olarak yayınlanacak. (Fakat mücadeleyi izleyebilmeniz için üyelik satın almanız gerekmektedir.)

Real Madrid – Shakhtar Donetsk maçı nerede oynanacak?

Real Madrid – Shakhtar Donetsk maçı Santiago Bernabeu Stadyumu’nda oynanacak.

Real Madrid – Shakhtar Donetsk maçı hakemi kim?

Real Madrid – Shakhtar Donetsk mücadelesini hakem Ivan Kruzliak yönetecek.

UEFA Şampiyonlar Ligi F Grubu Puan Durumu

UEFA Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda yayınlanacak?

UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarının Türkiye haklarını elinde bulunduran Exxen, yaptığı anlaşmayla birlikte UEFA Şampiyonlar Ligi karşılaşmaları başta olmak üzere UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi maçlarının da yayın haklarını elinde bulunduruyor. Exxen üzerinden ilgili karşılaşmaya Spor sekmesinden ulaşabilirsiniz. Platforma giriş yapabilmeniz için ilk olarak Exxen Standart üyeliği ve ardından Exxen Spor üyeliğine sahip olmanız gerekmektedir.

Real Madrid – Shakhtar Donetsk maçı canlı izle: Exxen şifresiz canlı yayın nasıl izlenir?

Real Madrid – Shakhtar Donetsk mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, Exxen’in Spor Paketine ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz Türkiye lokasyonu üzerinde mümkün değildir. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler Exxen platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında maçların canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

İlgili Makaleler