TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Pendikspor – Kırklarelispor mücadelesi ne zaman oynanacak? Pendikspor – Kırklarelispor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Pendikspor – Kırklarelispor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Pendikspor – Kırklarelispor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Pendikspor – Kırklarelispor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Pendikspor – Kırklarelispor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Pendikspor

13. MEHMET CİNPİR
1. BEHLÜL AYDIN
5. SÜHEYL ÇETİN
6. ÖZGÜR İLERİ
17. ATAKAN ARSLAN
19. YASER HACIMUSTAFAOĞLU
22. KEREM KAYA
25. ERDİNÇ PEKGÖZ
27. ÖMER KANDEMİR
54. BERAT ALİ GENÇ
84. DENİS TAŞKESEN

Kırklarelispor

1. UMUT KAYA
3. SERKAN SÖZMEN
5. İBRAHİM SÜRGÜLÜ
6. EMRE KELEŞOĞLU
9. MURAT YILMAZ
15. ARDA HİLMİ ŞENGÜL
24. MERT SİNAN PEKESEN
34. FATİH CERLEK
53. ERSEL ASLIYÜKSEK
66. DAVUT BABUR
90. BAHADIR TAŞDELEN

Pendikspor – Kırklarelispor maçı ne zaman, saat kaçta?

Pendikspor – Kırklarelispor mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Pendikspor – Kırklarelispor maçı hakemleri

SÜLEYMAN BAHADIR(Hakem)
MUTLU ÇİĞDEM(1. Yardımcı Hakem)
NECDET ÇELİK(2. Yardımcı Hakem)
OKAN KAYATAŞ(Dördüncü Hakem)

MURAT SARAÇ(Gözlemci)
ABDULLAH KELEŞ(Temsilci)
RAMAZAN ÇETİNKAYA(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Pendikspor – Kırklarelispor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Pendikspor – Kırklarelispor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın