Futbol

Beşiktaş’ta Pedro Rebocho ile yollar ayrıldı

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Beşiktaş, kiralık futbolcusu Pedro Rebocho ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Gelecek sezon planlamasında yer almayan Pedro Rebocho, takımından ayrıldı ve arkadaşlarıyla vedalaştı. Sezon başında transfer edilen bek oyuncusundan istediği perfomansı alamayan siyah beyazlı ekip, Rebocho ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığını duyurdu.

İşte Beşiktaş’tan yapılan açıklama:

“2019-20 sezonu başında bir yıllık kiralık transfer olarak kadromuza katılan Pedro Rebocho ile sözleşme süresinin sona ermesi ve gelecek sezon kadro planlamasında yer almamasından dolayı karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Pedro Rebocho, Futbol Takımımızın bu sabah BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenman öncesinde; Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın, teknik heyetimiz ve futbolcularımızla vedalaştı. Pedro Rebocho’ya emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.”

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu