TFF 2. Lig karşılaşmasında Pazarspor – 1922 Konyaspor ağırlayacak. Pazarspor – 1922 Konyaspor ne zaman, saat kaçta? Pazarspor – 1922 Konyaspor hangi kanalda? Pazarspor – 1922 Konyaspor maçı ilk 11’leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Pazarspor – 1922 Konyaspor maçı canlı izle (canlı yayın)

TFF’nin Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları bu kuruluşa devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın edinilmesi halinde giriş yaparak erişebilecek. Pazarspor – 1922 Konyaspor karşılaşmasının, bu platform üzerinden naklen yayınlanması bekleniyor. Ancak bazı aksaklıklar çıkabildiğinden yayınların verilememesi söz konusu olabilir.

Pazarspor – 1922 Konyaspor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanmaktadır.

Pazarspor – 1922 Konyaspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Pazarspor – 1922 Konyaspor mücadelesi 6 Ocak 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 13.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak

Pazarspor – 1922 Konyaspor maçı hakemleri

SEZER YALÇIN(Hakem)
EMRAH AKKAYA(1. Yardımcı Hakem)
SEFA ÖZCAN(2. Yardımcı Hakem)
BURAK TAŞKINSOY(Dördüncü Hakem)

ALİ ÇOLAK(Gözlemci)
ERDİNÇ ERGÜN ANGIN(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Pazarspor – 1922 Konyaspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın