ATV ekranlarının en sevilen bilgi yarışması programlarından Kim Milyoner Olmak İster bu akşam başlıyor. Geçen sezon en son programa damga vuran ve 1 Milyonluk soruyu açtırmaya hak kazanan Arda Ayten vatandaşlar tarafından yoğun olarak araştırılıyor. 19 yaşındaki gencin milyonluk soruyu açtırarak geceye damga vurması herkesi ekrana kilitlemişti. Aynı heyecan bu gece de devam edecek. Yarışmaya Kahramanmaraş’tan katılan Arda Ayten ve milyonluk soruyu açtırmaya hak kazanan Arda Ayten kimdir? Yarışmadan ne kadar kazandı?
Arda Ayten kimdir? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının milyonluk sorusunu açtıran Arda Ayten ne kadar kazandı?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının en başarılı isimlerinden Arda Ayten yoğun olarak araştırılıyor. 1 milyonluk soruyu açtırmaya hak kazanan 19 yaşındaki genç yarışmaya Kahramanmaraş’tan katılıyor. Başarılı üniversitesi öğrencisi kitap okumayı çok sevdiğini belirtirken gösterdiği performans ile de büyük beğeni topladı. Sosyal medyaya damgasını vuran isim Arda Ayten kimdir? İşte Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının başarılı yarışmacısı Arda Ayten…

ARDA AYTEN KİMDİR?

Kitaplara karşı büyük bir ilgisi olduğunu dile getiren Arda Ayten, henüz 19 yaşında olan ve lisans eğitimine ise Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde devam ediyor.

Genç yarışmacı, yarışmadan kazandığı parayla çok daha fazla kitap alıp okuyacağını paylaşmasıyla hemen herkesin takdirini ve beğenisini kazandı.

Kitaba karşı derin bir ilgisi olan ve bu nedenle harcamalarını ağırlıklı olarak kitap üzerine yaptığını ifade eden Arda Ayten, bu yıl içerisinde toplamda 100’ü aşkın kitap okuduğunu dile getirdi..

Şimdiye kadar dört adet kitap yazdığını izleyicilerle paylaşan Arda Ayten’in ”Param olmadığı için senede sadece 150 kitap okuyabiliyorum” şeklinde açıklamalarda bulunması seyircilerin gönlünü fethetti..

Yarışma boyunca bilgisini ve kültürünü konuşturarak başarılı bir performansa imza atan Tıp Fakültesi öğrencisi Arda Ayten, anne ve babasının 4 yaşında iken boşandıklarını belirterek babasının şimdiye kadar kendisini asla arayıp sormadığını dile getirmesi yürekleri dağladı..

Arda Ayten, kendisine Murat Yıldırım’ın yönelttiği bütün soruyu doğru biçimde yanıt verip uzun bir zamanın ardından bir ilki yaşatarak 1 milyon değerindeki soruya kadar ulaştı.

Ancak Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının süresinin bitmesinden dolayı Arda Ayten 1 milyonluk son soruyu haftaya yayınlanacak yeni bölümde görecek.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER ARDA AYTEN NE KADAR KAZANDI?

Kim Milyoner Olmak İster Arda Ayten bu akşam 1 Milyon değerindeki final sorusu ile adını “Kim Milyoner İster?” tarihine yazdırmaya çalışacak. Hiç joker hakkı kalmayan Arda Ayten milyoner olabilecek mi?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyon TL’lik soruya kadar gelen yarışmacı Arda Ayten’in biyografisi ve hayatı izleyenler tarafından merak konusu oldu. Tüm sorula doğru cevap verip 12. soruya kadar joker hakkı kullanmadan gelen Arda Ayten’in genel kültür seviyesinin yüksek olması, Arda Ayten’in eğitim durumununa yönelik bilgilerin araştırılmasına neden oldu. Peki, Arda Ayten kimdir ve kaç yaşındadır? Arda Ayten’in eğitim durumu ne? İşte, yarışmacı hakkında merak edilenler.

Final sorusuyla Kim Milyoner Olmak İstere damga vurdu Arda Ayten kimdir ve mesleği ne?

Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sezonun başlamasıyla, final sorusuna gelen yarışmacı Arda Ayten’in özgeçmişi ve hayatı araştırılan isimlerden oldu. Geçen sezon süre yetmediği için bir milyonluk soruya cevap veremeyen Arda Ayten, daha önce yarışmada hayatıyla ilgili anlattığı hikayesiyle izleyenleri duygulandırmıştı.

ARDA AYTEN KAÇ YAŞINDA?

12. soruya kadar gelen Arda Ayten Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde tıp fakültesi öğrencisi. 19 yaşında olan Arda Ayten kitaplara karşı büyük ilgisi olduğunu dile getiriyor. “Param olmadığı için senede sadece 150 kitap okuyabiliyorum” sözleri ile herkesi duygulandıran genç yarışmacı, yarışmadan altığı parayla daha fazla kitap alıp okuyacağını söylemişti.

Henüz 4 yaşındayken anne ve babası ayrılan Arda Ayten, babasının kendisini yıllardır aramadığını ifade etti. Arda Ayten, 1 milyonluk final sorusuna kadar gelmesiyle, yarışmada uzun zaman sonra bir ilke imza attı.

Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sezon tanıtımı yayınlandı. 5 Ekim Cumartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek olan Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sezon tanıtımına Kenan İmirzalıoğlu damga vurdu. Peki, Kim Milyoner Olmak İster’in sunucusu neden değişti?

Kim Milyoner Olmak İsterin sunucusu neden değişti

Murat Yıldırım’ın sunucu koltuğunda oturduğu Kim Milyoner Olmaz İster’de sürpriz bir değişiklik yaşandı. Murat Yıldırım’ın yeni dizi anlaşması nedeniyle ayrıldığı ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasının yeni sunucusu Kenan İmirzalıoğlu oldu. 1 milyon TL’lik soru ile yeni sezona başlayacak olan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’, yeni bölümüyle 5 Ekim Cumartesi akşamı 20.00’de Atv’de yayınlanacak.

Kim Milyoner Olmak İster’in efsane sunucusu Kenan Işık’ın beyin kanaması geçirmesinin ardından koltuğu bir başka usta isim Selçuk Yöntem almış ve kısa sürede programla özdeşleşmişti. Selçuk Yöntem 2017 yılında görevini genç neslin sevilen oyuncularında Murat Yıldırım’a bırakmıştı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER’İN YENİ SUNUCUSU: KENAN İMİRZALIOĞLU…

Milyonların sevdiği usta isim Kenan Işık’ın başına gelen talihsiz kazadan sonra sunuculuk görevini devralan Murat Yıldırım, Ramo adlı yeni projesinde bulunacağı için artık programı sunmayacağını duyurmuştu. Yeni yayın dönemine 1 milyon TL değerinde soru ile giriş yapmaya hazırlanan Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu Kenan İmirzalıoğlu farklı bir soluk getirecek. Son günlerde yayınlanan haberler doğrultusunda ekranlara yeniden dönerek sevenlerini heyecanladıran Kenan İmirzalıoğlu’nun Kenan Milyoner Olmak İster isimli yarışma programından bölüm başında 250 bin TL alacağı ileri sürülmüştü.

İstanbul’da bulunan bir AVM’de alışveriş yaptığı sırada basın mensupları tarafından görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, Kim Milyoner Olmak İster yarışması hakkında çıkan haberleri doğrulayarak şu ifadelere yer vermişti: “Basında çıkan haberler doğru, ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasını artık ben sunacağım. Program öncesi son hazırlıkları yapıyoruz”

Reyting başarısını daima sürdüren ve yediden yetmişe geniş yelpaze izleyicisine sahip Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının ne zaman ve hangi tarihte yayınlanacağı konusu açıklığa kavuştu. Edinilen bilgiler doğrultusunda 5 Ekim Cumartesi akşamı saat 20:00’de yayında olacak.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here