TFF 2. Lig mücadelesinde Niğde Anadolu FK – Manisa FK karşı karşıya gelecek. Niğde Anadolu FK – Manisa FK canlı yayınlanacak mı? Niğde Anadolu FK – Manisa FK maçı saat kaçta, hangi kanalda? Niğde Anadolu FK – Manisa FK canlı izle! Niğde Anadolu FK – Manisa FK maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Niğde Anadolu FK – Manisa FK maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Niğde Anadolu FK – Manisa FK karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Niğde Anadolu FK – Manisa FK maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Niğde Anadolu FK – Manisa FK maçının hakemleri

YUNUS DURSUN(Hakem)
SUAT FİDAN(1. Yardımcı Hakem)
RECEP KORKMAZ(2. Yardımcı Hakem)
SELİM ÖZEN(Dördüncü Hakem)

AHMET CENGİZ DUMAN(Gözlemci)
ZİYA DİLMEN(Temsilci)
TANER ŞANVER(Temsilci)

Niğde Anadolu FK – Manisa FK maçı ne zaman, saat kaçta?

Niğde Anadolu FK – Manisa FK karşılaşması 14 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

Niğde Anadolu FK – Manisa FK maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Niğde Anadolu FK – Manisa FK mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın