TFF 2. Lig mücadelesinde Niğde Anadolu FK – Gümüşhanespor karşı karşıya gelecek. Niğde Anadolu FK – Gümüşhanespor canlı yayınlanacak mı? Niğde Anadolu FK – Gümüşhanespor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Niğde Anadolu FK – Gümüşhanespor canlı izle! Niğde Anadolu FK – Gümüşhanespor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Niğde Anadolu FK – Gümüşhanespor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Niğde Anadolu FK – Gümüşhanespor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Niğde Anadolu FK – Gümüşhanespor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Niğde Anadolu FK – Gümüşhanespor maçının hakemleri

RAŞİT YORGANCILAR(Hakem)
SERDAR SOYDAN(1. Yardımcı Hakem)
SERHAT SAĞIR(2. Yardımcı Hakem)
BURAK AKDAĞ(Dördüncü Hakem)

BAHADIR KAYIŞOĞLU(Gözlemci)
GÜRCAN YAMAN(Temsilci)

Niğde Anadolu FK – Gümüşhanespor maçı ne zaman, saat kaçta?

Niğde Anadolu FK – Gümüşhanespor karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

Niğde Anadolu FK – Gümüşhanespor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar

Niğde Anadolu FK – Gümüşhanespor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın