Monaco PSV CANLI İZLE | UEFA Şampiyonlar Ligi maçı saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak?

0
74

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 3. ön eleme turunda Monaco, PSV ile mücadele edecek.

Monaco – PSV maçı ne zaman, saat kaçta?

Monaco – PSV karşılaşması 2 Ağustos 2022’de oynanacak. Mücadele, Türkiye saati ile 21.00’de başlayacak.

Monaco – PSV maçı hangi kanalda?

Monaco – PSV karşılaşması hiçbir Türk kanalı üzerinden yayınlanmıyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda yayınlanacak?

UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarının Türkiye haklarını elinde bulunduran Exxen, yaptığı anlaşmayla birlikte UEFA Şampiyonlar Ligi karşılaşmaları başta olmak üzere UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi maçlarının da yayın haklarını elinde bulunduruyor. Exxen üzerinden ilgili karşılaşmaya Spor sekmesinden ulaşabilirsiniz. Platforma giriş yapabilmeniz için ilk olarak Exxen Standart üyeliği ve ardından Exxen Spor üyeliğine sahip olmanız gerekmektedir.

Monaco – PSV maçı canlı izle: Exxen şifresiz canlı yayın nasıl izlenir?

Monaco – PSV mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, Exxen’in Spor Paketine ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz Türkiye lokasyonu üzerinde mümkün değildir. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler Exxen platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında maçların canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Monaco – PSV Maç Özeti

Monaco – PSV karşılaşmasının pozisyonlarına ilişkin maç özetine Exxen Spor YouTube kanalı ve Exxen internet sitesi aracılığıyla erişebilirsiniz.