Futbol

Marek Hamsik ve Mesut Özil Fenerbahçe-Trabzonspor maçında oynayacaklar mı? İşte son durum

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Fenerbahçe, pazar günü dönemin kalan kısmının en kritik maçlarından birine çıkacak. Ligde 3’te 3 yapan Sarı-lacivertliler, önder Trabzonspor’u da yenip Şampiyonlar Ligi bileti konusunda ne kadar tezli olduğunu göstermek istiyor.

Fanatik’in haberine nazaran; Bu şiddetli müsabaka öncesi Mesut Özil’in gruba dönmesi herkese moral verdi. Üstelik yıldız futbolcu, antrenmanlardaki performansıyla tam manasıyla gösteri yaptı. Deneyimli oyuncunu hazır görünmesine karşın İsmail Kartal, 1.5 aydır alanlardan uzak kalan öğrencisini birinci 11’de görevlendirme konusunda tereddütlü.

MESUT ÖZİL: KENDİMİ ÇOK GÜZEL HİSSEDİYORUM

Kartal, Mesut’u kulübede başlatıp ikinci yarıda oyuna almaya sıcak bakıyor. Lakin deneyimli oyuncunun hocasıyla yaptığı konuşmada, “Kendimi çok güzel hissediyorum. Trabzonspor, bizim için en değerli maç pozisyonunda. Aslında gruba uzun müddettir katkı sağlayamadım…

Fenerbahçe, pazar günü dönemin kalan kısmının en kritik maçlarından birine çıkacak. Ligde 3’te 3 yapan Sarı-lacivertliler, başkan Trabzonspor’u da yenip Şampiyonlar Ligi bileti konusunda ne kadar tezli olduğunu göstermek istiyor.

Fanatik’in haberine nazaran; Bu güçlü müsabaka öncesi Mesut Özil’in ekibe dönmesi herkese moral verdi. Üstelik yıldız futbolcu, antrenmanlardaki performansıyla tam manasıyla gösteri yaptı. Deneyimli oyuncunu hazır görünmesine karşın İsmail Kartal, 1.5 aydır alanlardan uzak kalan öğrencisini birinci 11’de görevlendirme konusunda tereddütlü.

MESUT ÖZİL: KENDİMİ ÇOK YETERLİ HİSSEDİYORUM

Kartal, Mesut’u kulübede başlatıp ikinci yarıda oyuna almaya sıcak bakıyor. Lakin deneyimli oyuncunun hocasıyla yaptığı konuşmada, “Kendimi çok güzel hissediyorum. Trabzonspor, bizim için en değerli maç pozisyonunda. Esasen kadroya uzun müddettir katkı sağlayamadım…

…Bu müsabakada kesinlikle oynamalıyım. Misyon verirseniz, alanda ne gerekiyorsa yapmaya hazırım” sözlerini kullandığı kaydedildi. İsmail Kartal’ın son kararını, sıhhat grubunun tavsiyesini de aldıktan sonra vereceği kaydedildi.

HAMSİK RİSKE EDİLMEYECEK

Kalça kasında ödem bulunan Dorukhan ile tedavisi süren Hamsik’in, Fenerbahçe maçında forma giymesi beklenmiyor.

Slovak yıldızın genel durumunun güzele gittiği ve kişisel çalışmalar yaptığı öğrenilirken, teknik heyetin tam olarak güzelleşmesi ismine derbide Hamsik’i riske etmeyeceği belirtildi.

…Bu müsabakada kesinlikle oynamalıyım. Vazife verirseniz, alanda ne gerekiyorsa yapmaya hazırım” sözlerini kullandığı kaydedildi. İsmail Kartal’ın son kararını, sıhhat grubunun tavsiyesini de aldıktan sonra vereceği kaydedildi.

HAMSİK RİSKE EDİLMEYECEK

Kalça kasında ödem bulunan Dorukhan ile tedavisi süren Hamsik’in, Fenerbahçe maçında forma giymesi beklenmiyor.

Slovak yıldızın genel durumunun uyguna gittiği ve ferdi çalışmalar yaptığı öğrenilirken, teknik heyetin tam olarak güzelleşmesi ismine derbide Hamsik’i riske etmeyeceği belirtildi.

Öte yandan hastalığı nedeniyle İsmail Köybaşı izolasyon sürecinde. Erce ise geri dönüş hazırlığında.

Öte yandan hastalığı nedeniyle İsmail Köybaşı izolasyon sürecinde. Erce ise geri dönüş hazırlığında.

Kaynak: A Spor

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu