Manchester City – Marsilya: 3-0

536

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Manchester City – Marsilya karşı karşıya gelecek. Manchester City – Marsilya maçı canlı izle! Manchester City – Marsilya maçı şifresiz nasıl izlenir? Manchester City – Marsilya maçı hangi kanalda? Manchester City – Marsilya maçı ne zaman? Manchester City – Marsilya maçı saat kaçta? Manchester City – Marsilya mücadelesine ilişkin detaylar haberimizde…

Manchester City – Marsilya maçı hangi kanalda?

Manchester City – Marsilya karşılaşması beIN Sports Max 2 üzerinden naklen yayınlanacak. UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarının Türkiye haklarını elinde bulunduran beIN Media, yaptığı anlaşmayla birlikte UEFA Şampiyonlar Ligi karşılaşmalarını, Digiturk platformunda yayın yapan beIN Sports kanalları aracılığıyla yayınlamaktadır. Ayrıca bu karşılaşma belirli abonelik ücretleri karşılığında beIN Connect platformu aracılığıyla da izlenebilmektedir.

Manchester City – Marsilya maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Manchester City – Marsilya maçı ne zaman, saat kaçta?

Manchester City – Marsilya karşılaşması 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 23.00’te başlayacak.

Manchester City – Marsilya maçı canlı izle: beIN Sports şifresiz canlı yayın nasıl izlenir?

Manchester City – Marsilya mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, Digiturk’ün Spor Paketine ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz Türkiye lokasyonu üzerinde mümkün değildir. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler BeIN Connect ve Digiturk Play platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Manchester City – Marsilya maçı canlı yayın | UEFA Şampiyonlar Ligi maçı canlı izle

Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında maçların canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Manchester City – Marsilya Maç Özeti ve Golleri İzle

Manchester City – Marsilya karşılaşmasının pozisyonlarına ilişkin maç özetine beIN Sports Haber ve beIN Sports’un internet sitesi aracılığıyla erişebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın