TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Mamak FK – Van Spor mücadelesi ne zaman oynanacak? Mamak FK – Van Spor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Mamak FK – Van Spor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Mamak FK – Van Spor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Mamak FK – Van Spor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Mamak FK – Van Spor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Mamak FK

60. ERHAN KUŞKAPAN
6. HALİLCAN DOĞAN
8. MAHMUT ALTINKAYA
9. ENES KUBAT
19. GÖRKEM CAN GÜNER
39. YİĞİT YÖNEY
40. BERKEHAN BİÇER
44. RECEP KALKAN
67. SALİH SEFERCİK
74. MEHMET FIRAT DEMİR
90. İSMAİL KÖSE

Van Spor

45. AYDIN BAĞ
88. EMRE ÖZKAN
4. ŞİYAR KEPİR
93. BARIŞ GÖK
23. ÜZEYİR ERGÜN
8. ABDULKADİR ÖZDEMİR
20. SELİM KAYACI
65. OKTAY AYDİN
77. ALİ SAY
95. MUHAMMET MAHMUT EMİR
55. BURHAN ARMAN

Mamak FK – Van Spor maçı ne zaman, saat kaçta?

Mamak FK – Van Spor mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Mamak FK – Van Spor maçı hakemleri

DAVUT DAKUL ÇELİK(Hakem)
BARIŞ SUN(1. Yardımcı Hakem)
UĞUR BAŞDAŞ(2. Yardımcı Hakem)
FERİDUN DALDAŞ(Dördüncü Hakem)

EVREN ATIŞ(Gözlemci)
BİLGE KAĞAN AKSOY(Temsilci)
BATUHAN GÜNŞEN(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Mamak FK – Van Spor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Mamak FK – Van Spor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın