TFF 2. Lig karşılaşmasında Mamak FK – Serik Belediye Spor ağırlayacak. Mamak FK – Serik Belediye Spor ne zaman, saat kaçta? Mamak FK – Serik Belediye Spor hangi kanalda? Mamak FK – Serik Belediye Spor maçı ilk 11’leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Mamak FK – Serik Belediye Spor maçı canlı izle (canlı yayın)

TFF’nin Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları bu kuruluşa devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın edinilmesi halinde giriş yaparak erişebilecek. Mamak FK – Serik Belediye Spor karşılaşmasının, bu platform üzerinden naklen yayınlanması bekleniyor. Ancak bazı aksaklıklar çıkabildiğinden yayınların verilememesi söz konusu olabilir.

Mamak FK – Serik Belediye Spor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanmaktadır.

Mamak FK – Serik Belediye Spor maçı ne zaman, saat kaçta?

Mamak FK – Serik Belediye Spor mücadelesi 6 Ocak 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 13.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak

Mamak FK – Serik Belediye Spor maçı hakemleri

ALİM KANDEMİR(Hakem)
HÜSEYİN OTYAKMAZ(1. Yardımcı Hakem)
GÖKHAN COŞAR(2. Yardımcı Hakem)
UGURCAN GÖKLER(Dördüncü Hakem)

YAVUZ ÇETİN(Gözlemci)
ALAATTİN DURGUT(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Mamak FK – Serik Belediye Spor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın