Mainz – Köln maçı canlı izle | Bundesliga

465

Almanya Bundesliga’da Mainz – Köln karşı karşıya gelecek. Mainz – Köln şifresiz canlı yayın nasıl izlenir? Mainz – Köln maçı saat kaçta, hangi kanalda? Mainz – Köln canlı izle! Mainz – Köln maçı ilk 11’ler ve kadroya ilişkin detaylar haberimizde!

Mainz – Köln maçı ne zaman, saat kaçta?

Mainz – Köln karşılaşması 12 Aralık 2020’de saat 17.30’da başlayacak.

Mainz – Köln maçı hangi kanalda?

Mainz – Köln karşılaşmasını yayınlayan bir kanal yok. Bundesliga maçlarının Türkiye haklarını elinde bulunduran S Sport, yaptığı anlaşmayla birlikte Bundesliga karşılaşmalarını, D-Smart, Kablo TV, Tivibu , Turkcell TV+ ve Vodafone TV platformunda yayın yapan Sarar Medya kanalları aracılığıyla belirli abonelik ücretleri ve internet üzerinden belirlenen S Sport+ tarifeleri aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Mainz – Köln maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılmaktadır.

Mainz – Köln maçı canlı izle | S Sport şifresiz canlı yayın izleme imkanı var mı?

Mainz – Köln mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, D-Smart, Kablo TV, Tivibu , Turkcell TV+ ve Vodafone TV üzerinden ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan kanallar arasında bu maçı İdman TV ve CBC Sports üzerinden izleyebilmeniz mümkündür. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler S Sport+ ve TV+ platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında Bundesliga maçlarının canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Mainz – Köln Maç Özeti ve Golleri İzle

Mainz – Köln karşılaşmasının pozisyonlarına ilişkin maç özetini S Sport üzerinden izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın